Podsumowanie maja 2018

Podsumowanie maja 2018

Po wyczerpującym, lecz bardzo wynagradzającym miesiącu maju, zdecydowanie nadszedł czas na podsumowanie i określanie celów na najbliższą przyszłość.

Miesiąc rozpoczął się Tournee po Serbii wraz z LGT Young Soloists, gdzie miałam okazję wykonać “Violoncellez, Vibrez!” Giovanniego Sollimy razem z moim dobrym znajomym, Samuelem Weilacher. Można by powiedzieć, że naszym duetowym grand finale był występ podczas Lange Nacht der Musik w Monachium, ale już kilka dni później występowaliśmy ponownie – na Musikfestspiele w Dreźnie!

Pomiędzy tymi dwoma projektami zaoferowano mi sesję nagraniową dla Young Classicals, co było genialnym doświadczeniem. Rezultaty naszej pracy pojawią się później tego roku!

Druga połowa maja była wyjątkowo wymagająca, jako że brałam udział w przynajmniej trzech wydarzeniach tygodniowo. Zaraz po Dreźnie pojechałam do Hamburga aby wystąpić na koncertach szkolnych w ramach TONALi 18 w Wilhelm Gymnasium na Klosterstieg. To było wspaniałe doświadczenie, które dało mi duży wgląd w wymagania następnego (mojego) pokolenia słuchaczy muzyki klasycznej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.