Serbia i Drezno

Serbia i Drezno

Ostatnie kilka tygodni było wyjątkowo wymagające. Uczestniczyłam w intensywnym tournee koncertowym przez Serbię wraz z LGT Young Soloists. Odwiedziliśmy piękne miasta takie jak Cuprija, Novi Sad i Belgrad. Po trzech pomyślnych koncertach kontynuowaliśmy tournee w Wiedniu i Monachium, gdzie naszym grane finale był występ podczas Long Night of Music w BMV Pavillon. Wraz ze świetnym wiolonczelistą i przyjacielem, Samuelem Weilacher, wykonaliśmy „Violoncellez, Vibrez!” Giovanniego Sollima, które przez publiczność zostało przyjęte wyjątkowo entuzjastycznie.

W ciągu najbliższych tygodni można oczekiwać świetnych nagrań wideo wykonanych przez telewizję BR-Klassik! Tym, którzy nie mogą doczekać się, aby lepiej zapoznać się z naszymi przeżyciami, polecam zapoznanie się z bardzo sympatyczną relacją z jednej z naszych prób, którą można znaleźć tu.

Mniej niż dwa tygodnie po zakończeniu naszego tournee wystąpiliśmy ponownie na niesamowitym festiwalu Dresden Musikfestspiele. Publiczność w Palais im Großen Garten powitała nas bardzo entuzjastycznie. Wraz z Samuelem mieliśmy ponownie przyjemność wykonać „Violoncellez, Vibrez!” Sollimy, tym razem jako bis, świętując rok wiolonczeli 2018. Nasz występ otrzymał bardzo pozytywną ocenę od Seven and Heard International, którą można przeczytać tu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.